Kontúr lézervágó – teljesen zárt

Digitális szövetvágó gép, fokozott biztonság

A teljesen zárt szerkezet hozzáadódik a hagyományos Vision lézervágó géphez.Ennek a kontúrlézeres vágónak a teljesítményében 3 fejlesztési terület van:

1. A kezelő biztonsága

2. Tiszta munkakörnyezet és jobb porelszívó hatás

3. Jobb optikai felismerési képesség

Emiatt a teljesen zárt kialakítás a legjobb lézervágó, amelyet figyelembe kell venni, ha MimoWork Contour Cutterbe szeretne beruházni festékszublimációs szövetgyártási projektjeihez.Ez a Camera lézervágó gép nem csak a nagy szín-kontrasztú kontúrokkal rendelkező szublimációs nyomott szövet vágásához, rendszeresen felismerhetetlen mintákhoz, nem feltűnő jellemzőpont-illesztéshez, speciális felismerési követelményekhez jó választás lenne.

Termék leírás

Termékcímkék

Műszaki adatok

Munkaterület (W *L) 1800 mm * 1300 mm (70,87" * 51,18")
Max anyagszélesség 1800 mm (70,87")
Lézer teljesítmény 100W/130W/150W/300W
Lézerforrás CO2 üveglézercső / RF fémcső
Mechanikus vezérlőrendszer Szíjas sebességváltó és szervomotor hajtás
Munkaasztal Lágyacél szállítószalag munkaasztal
Teljes sebesség 1-400 mm/s
Gyorsulási sebesség 1000-4000 mm/s2

* Kettős lézerfej opció elérhető

Automata szövetvágó gép szublimált textíliákhoz

A MimoWork Laser törődik az Ön munkabiztonságával

Széleskörű alkalmazások az olyan iparágakban, mint a digitális nyomtatás, a kompozit anyagok, a ruházat és a lakástextil

  Rugalmas és gyorsA MimoWork lézeres vágási technológia segít termékeinek gyorsan reagálni a piaci igényekre

Evolúciósvizuális felismerési technológiaés a hatékony szoftver magasabb minőséget és megbízhatóságot biztosít vállalkozása számára.

  Automatikus etetéslehetővé teszi a felügyelet nélküli működést, amely megtakarítja a munkaerőköltséget, alacsonyabb visszautasítási arány (opcionális)

D&R rugalmas szövetekhez (szublimációs transzparens, sportruházat)

AKontúrfelismerő rendszerérzékeli a kontúrt a nyomtatási körvonal és az anyagháttér színkontrasztja szerint.Nem szükséges az eredeti mintákat vagy fájlokat használni.Az automatikus adagolás után a nyomtatott anyagokat a rendszer közvetlenül érzékeli.Ez egy teljesen automatikus folyamat emberi beavatkozás nélkül.Sőt, a fényképezőgép fényképet készít, miután a szövetet a vágási területre táplálja.A vágási kontúr úgy lesz beállítva, hogy kiküszöbölje az eltérést, deformációt és elfordulást, így végül rendkívül precíz vágási eredményt érhet el.

Ha nagy torzítású kontúrokat próbál levágni, vagy szuperprecíz foltokat és logókat szeretne elérni, aSablon illesztő rendszeralkalmasabb, mint a kontúrvágás.Ha az eredeti tervsablonokat a HD kamerával készített fényképekkel párosítja, könnyedén megkaphatja pontosan ugyanazt a kontúrt, amelyet le szeretne vágni.Ezenkívül személyre szabott igényei szerint beállíthatja az eltérési távolságokat.

független kettős lézerfejek

Független kettős fej – opció

Egy alap két lézerfejes vágógépnél a két lézerfej ugyanarra a portálra van felszerelve, így nem tudnak egyszerre különböző mintákat vágni.Azonban számos divatiparban, mint például a festékszublimációs ruházat, előfordulhat, hogy a mez elejét, hátulját és ujjait vágni kell.Ezen a ponton a független kettős fejek különböző mintájú darabokat tudnak egyszerre kezelni.Ez az opció a legnagyobb mértékben növeli a vágási hatékonyságot és a gyártási rugalmasságot.A teljesítmény 30%-ról 50%-ra növelhető.

A teljesen zárt ajtó speciális kialakításával a Contour Laser Cutter jobb kimerítő és tovább javítja a HD kamera felismerő hatását, hogy elkerülje a kontúrfelismerést befolyásoló vignettálást rossz fényviszonyok esetén.A gép ajtaja mind a négy oldalán nyitható, ami nem befolyásolja a napi karbantartást és tisztítást.

A MimoWork elkötelezett amellett, hogy személyre szabott lézeres megoldást kínáljon
az Ön konkrét igényeihez

Videó bemutató a zárt kontúr lézervágóról

További videók a szublimációs lézervágóinkról itt találhatókVideó galéria

Alkalmazási területek

Lézeres vágás az Ön iparága számára

Az Ön népszerű és bölcs gyártási iránya

✔ Kiváló vágási minőség, pontos mintafelismerés és gyors gyártás

✔ A helyi sportcsapatok kisméretű foltgyártási igényeinek kielégítése

✔ Nincs szükség reszelő vágására

✔ Jelentősen csökkenti a rövid szállítási idő alatti rendelések munkaidejét

✔ A munkadarab tényleges helyzete és méretei pontosan felismerhetők

✔ Nincs anyagtorzulás a feszültségmentes anyagadagolásnak és az érintésmentes vágásnak köszönhetően

✔ Ideális vágó kiállítási standok, transzparensek, display rendszerek vagy vizuális védelem készítéséhez

kontúr lézervágó-teljesen zárt

Anyagok: Poliészter szövet, Spandex, Pamut, Selyem, Nyomtatott bársony, Filmés egyéb szublimációs anyagok

Alkalmazás:Rally zászlók, zászló, óriásplakát, könnycsepp zászló, leggings, sportruházat, egyenruha, fürdőruha

A legújabb frissítés a kamera lézervágóról

Szuperkamerás lézervágó sportruházathoz

✦ Frissített kettős Y tengelyű lézerfejek

✦ 0 késleltetési idő – folyamatos feldolgozás

✦ Magas automatizálás – kevesebb munkaerő

A szublimációs szövet lézervágó HD kamerával és kiterjesztett gyűjtőasztallal van felszerelve, ami hatékonyabb és kényelmesebb az egész sportruházat vagy más szublimációs szövet lézervágásához.A kettős lézerfejeket Dual-Y-Axis-re frissítettük, amely alkalmasabb sportruházati lézervágásra, és tovább fokozza a vágási hatékonyságot minden interferencia és késleltetés nélkül.

Vision lézervágó szublimációs és mintás anyagokhoz
Az Ön termelése, minket érdekel!

Küldje el nekünk üzenetét:

Írja ide üzenetét és küldje el nekünk