Prerës me laser me shtrat të sheshtë

Prerës me laser me shtrat të sheshtë

METODA E PRERJES INTELEGJENTE MIMOWORK PËR PRODHIME

Prerës me laser me shtrat të sheshtë

Përshtatur me aplikacionet tuaja, plotteri i fuqishëm me laser CNC me shtrat të sheshtë garanton cilësi për aplikacionet më të kërkuara.Dizajni i portave X & Y është struktura mekanike më e qëndrueshme dhe më e qëndrueshmee cila siguron rezultate të pastra dhe të vazhdueshme të prerjes.Çdo prestar lazer mund të jetë kompetent për tëpërpunoni një shumëllojshmëri materialesh.

Modelet më të njohura të prerësve me laser me shtrat të sheshtë

Prerës me laser me shtrat të sheshtë CO2 160

Prerësja laserike me shtrat të sheshtë MimoWork 160 është prerësja jonë laserike e nivelit fillestar me një tavolinë pune transportieri që është kryesisht për prerjen e materialeve fleksibël të rrotullimit si pëlhura, lëkura, dantella, etj. Ndryshe nga ploterët e zakonshëm lazer, dizajni ynë i tavolinës së punës zgjatuese në pjesën e përparme mund të ju ndihmon të mbledhni me lehtësi copat e prerjes.Për më tepër, opsionet me dy koka lazer dhe katër kokë lazer janë të disponueshme për të rritur shumëfish efikasitetin tuaj të prodhimit.

Zona e Punës(W * L): 1600 mm * 1000 mm (62,9” * 39,3”)

Fuqia lazer: 100W/150W/300W

CE-certifikuar-02

Certifikata CE

Prerës me laser me shtrat të sheshtë CO2 160L

Me formatin e prerjes 1600mm * 3000mm, Prerësi ynë Laser me shtrat të sheshtë 160L mund t'ju ndihmojë të shkurtoni modelet e dizajnit me format të madh.Dizajni i transmisionit Rack & Pinion garanton cilësinë dhe stabilitetin e procesit afatgjatë.Pavarësisht nëse jeni duke prerë pëlhurë të pastër jashtëzakonisht të lehtë ose pëlhura të forta teknike si Cordura dhe Fiber Glass, makina jonë e prerjes me lazer mund të përballojë lehtësisht çdo vështirësi në prerje.

Zona e Punës(W * L): 1600 mm * 3000 mm (62,9'' *118'')

Fuqia lazer: 100W/150W/300W

CE-certifikuar-02

Certifikata CE

Prerës me laser me shtrat të sheshtë CO2 130

Prerësi lazer me shtrat të sheshtë i MimoWork është madhësia më e zakonshme e punës me lazer për industrinë e reklamave dhe dhuratave.Me një investim të vogël, ju mund të preni dhe gdhendni materiale në gjendje të ngurtë dhe të filloni biznesin tuaj të punishtes për të bërë artikuj akrilik dhe druri, si puzzle prej druri dhe dhurata suvenire akrilike.Dizajni i rrjedhjes përpara dhe pas e bën atë të disponueshëm për përpunimin e materialeve që janë më të gjata se sipërfaqja e prerjes.

Zona e Punës(W * L): 1300 mm * 900 mm (51,2” * 35,4”)

Fuqia lazer: 100W/150W/300W

CE-certifikuar-02

Certifikata CE

Prerës lazer me shtrat të sheshtë CO2 130L

Për materialet me format të madh, Prerësi ynë Laser me shtrat të sheshtë 130L është zgjedhja juaj ideale.Qoftë billboard akrilik i jashtëm apo mobilje prej druri, njeriu ka nevojë për një makinë CNC për të dhënë rezultate prerjeje me precizion të lartë dhe cilësi të shkëlqyer.Struktura jonë mekanike më e avancuar lejon që koka e galerizuar e lazerit të lëvizë me shpejtësi të lartë ndërsa mban një tub lazer me fuqi të lartë në majë.Me opsionin e përmirësimit në një kokë lazer të përzier, ju mund të preni materiale metalike dhe jometalike brenda një makinerie.

Zona e Punës(W * L): 1300 mm * 2500 mm (51,2” * 98,4”)

Fuqia lazer: 150W/300W/500W

CE-certifikuar-02

Certifikata CE

Ne jemi partneri juaj i specializuar për laser!
Na kontaktoni për çdo pyetje në lidhje me prerësin lazer me shtrat të sheshtë


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni