Furnizuesi juaj i besueshëm i prerësve lazer, zgjidhje profesionale lazer
Mëso më shumë

MimoWork
LaserSistemet

MimoWork është e specializuar në dizajnimin e zgjidhjeve lazer për prerjen, gdhendjen, shënjimin, saldimin dhe pastrimin e metaleve dhe jometaleve në fushën e printimit dixhital, reklamave, automobilave dhe aviacionit, modës dhe veshjeve, aplikimit të metaleve, etj.

Ne ofrojmë makina lazer të personalizuara dhe të specializuara për lloje të ndryshme kërkesash për të optimizuar dhe përmirësuar funksionimin dhe prodhimin e klientëve tanë.

 • rreth nesh

EksploroniLaserMundësitë

 • Materiale
 • Aplikacionet

Ekipi i Shërbimit MimoWork i vendos gjithmonë nevojat e klientëve tanë mbi nevojat tona që nga faza fillestare e testimit të materialit deri në fillimin e sistemit lazer.

Për 20 vjet, MimoWork i është përkushtuar shtytjes
kufijtë e teknologjisë lazer me biznesin e ri
idetë.

Mimonjohuri

 • Dekorimi me Felt Krishtlindjesh me Prerje dhe Gdhendje me Laser

  Ornamentet e Krishtlindjeve të ndjera: Prerje dhe gdhendje me lazer Krishtlindjet po vijnë!Përveç lidhjes së "All I Want for Christmas Is You", pse të mos merrni disa dekorime me felt Krishtlindjesh me prerje dhe gdhendje me lazer për t'ju mbushur...

 • Vinyl i prerë me lazer - disa gjëra të tjera

  Vinyl i prerë me lazer: Disa gjëra të tjera Vinyl i prerë me lazer: Fakte argëtuese Vinyl për transferimin e nxehtësisë (HTV) është një material magjepsës që përdoret për aplikime të ndryshme krijuese dhe praktike. Pavarësisht nëse jeni një...

lazernjohuri

 • Si funksionon një lazer CO2?

  Në fushën e teknologjisë moderne, lazeri CO2 qëndron si një mjet i jashtëzakonshëm dhe i gjithanshëm, duke lënë gjurmë të pashlyeshme në industri të ndryshme.Nga prerja me precizion në prodhim deri te gdhendja e ndërlikuar në art, aplikimi i lazerit CO2...

 • Letër mahnitëse për prerje me lazer - Treg i madh me porosi!

  Askush nuk i pëlqen vepra artizanale të ndërlikuara dhe mahnitëse prej letre, ha?Të tilla si ftesat e dasmave, paketat e dhuratave, modelimi 3D, prerja e letrës kineze, etj. Arti i dizajnit të personalizuar të letrës është tërësisht një trend dhe një treg i madh potencial.Por padyshim, manu...

Zbuloni teknologjinë lazer me MimoWork

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni