Reklamim & Dhurata

Reklamim & Dhurata

Reklamim & Dhurata

(prerje me lazer dhe gdhendje me lazer)

Ne kujdesemi për atë që ju shqetëson

flamuri

Industria e reklamave dhe dhuratave përfshin materiale të shumta duke përfshirë dru, akrilik, plastikë, letër, film, tekstile etj.Performanca e materialeve premium i bën ato të zakonshme sisinjalistikë, billboard, shfaqja, banderolë, dhedhurata të shkëlqyera.Nuk ka dyshim se lazeri ka aftësi të shkëlqyera procesi për këto, energjia e fuqishme e lazerit me rreze lazeri të imët dhe trajtimi termik mund të krijojë punë të qetë dhe të sheshtë lazer.Saktësia e lartë dhe efikasiteti i lartë janë karakteristikat e jashtëzakonshme të prerjes me lazer.Për më tepër, për shkak të personalizimit dhe fleksibilitetit të prodhimit, makina e prerjes me lazer është në gjendje t'u përgjigjet shpejt kërkesave të ndryshme të tregut, ndërsa nuk ka nevojë për investim shtesë në mjete.

Lloje të ndryshme makinerish lazer po vijnë me teknika të ndryshme të përpunimit.Makina prerëse lazer me shtrat të sheshtëkanë performancë të shkëlqyeshme të prerjes dhe gdhendjes për materialet dhe tekstilet e ngurta, dhe zonat opsionale të punës janë përshtatur sipas madhësive aktuale të materialeve.gdhendës lazer Galvoështë projektuar për të shënuar (gdhendur) me detaje shumë të imta dhe shpejtësi ultra.Për materialet e printuara ose materialet me model,makinë prerëse lazer konturpajisur me pajisjen e njohjes së kamerës që ju përshtatet.Testimi i materialeve profesionale na shtyn të bëhemi partner i besueshëm i bashkëpunimit me klientët.Informacioni i detajuar do të merret në Koleksionin e Materialeve MimoWork.

▍ Shembuj aplikimi

sinjalistikë, etiketimi i kompanisë, modeli akrilik,ekran LED akrilik, pllakë udhëzuese e lehtë, dritë e prapme, trofe,akrilik i printuar(zinxhir çelësash, billboard, dekor), çmim, stendë produkti, tabela shitës me pakicë, kllapa, stendë kozmetike, ekrane ndarëse

reklamat e shtypura(banderolë, flamur, flamur pikë loti, flamur, postera, billborde, ekspozita, sfonde, sinjalistikë të butë), ekran në sfond, mbulesë muri,ndjerëdhurata,kuti veglash me shkumë, lodër prej pelushi

vepra artizanale,lojë me bashkim pjesësh figure, tabela druri, tabela, modele arkitekturore, mobilie, lodra, veshje dekorimi me rimeso, instrumente, kuti magazinimi, etiketë druri, punime druri të printuara

ftesë, kartë përshëndetëse 3D, kartë përshëndetëse, vegla arti letre, fanar letre, kirigami, karton, karton, paketë, kartëvizita, kopertina librash, fletore

Fletë vetëngjitëse, fletë ngjitëse e dyfishtë, film mbrojtës i ekranit, film dekorativ, film reflektues, film prapa, film me germa

Si të presim me lazer dhuratat akrilike për Krishtlindje?

Në vitrinën emocionuese të sotme, ne po zhytemi në botën magjike të dhuratave të Krishtlindjeve të prera me lazer që me siguri do të mahnitin.Vetëm imagjinoni, dizajnet tuaja unike akrilike që vijnë në jetë pa mundim me detaje të gdhendjes së përsosur dhe një avantazh precizues.Këto dhurata të Krishtlindjeve të prera me lazer nuk janë vetëm etiketa;ato janë zbukurime të shkëlqyera që do të lartësojnë shtëpinë dhe pemën tuaj të Krishtlindjes në një nivel krejtësisht të ri gëzimi festiv.

Bashkohuni me ne në këtë udhëtim të gjallë ndërsa shpërndajmë gëzim me prerësin tonë lazer CO2, duke e kthyer akrilin e zakonshëm në dhurata të jashtëzakonshme dhe të personalizuara që kapin magjinë e sezonit.

Çfarë mund të bëni me prerësin lazer letre?

Hyni në fushën e krijimtarisë me prerësin lazer të letrës CO2, ku mundësitë shpalosen në çdo prerje të saktë.Kjo video eksploron peizazhin e larmishëm të dizajneve të letrës së prerë me lazer, duke zbuluar potencialin për të krijuar ftesa të ndërlikuara, modele 3D, lule dekorative letre dhe fotografi të gdhendura saktësisht.

Zbuloni horizontet artistike që prerja me lazer lëshon në letër, duke zhbllokuar një botë me mundësi të ndërlikuara.Bashkohuni me ne në këtë udhëtim edukativ, ku ne zbulojmë teknologjinë që qëndron pas magjisë dhe ju frymëzojmë të eksploroni krijimtarinë e pakufishme që mund të arrihet me një prerës lazer letre.

▍ Shikim i makinës lazer MimoWork

◼ Zona e punës: 3200mm * 1400mm

◻ I përshtatshëm për prerjen e kontureve me lazer të printuar të flamurit, flamurit, sinjalistikës

◼ Zona e punës: 1300mm * 900mm

◻ I përshtatshëm për prerje dhe gdhendje me lazer në dru, akrilik, plastikë

◼ Gjerësia maksimale në ueb: 230mm/9"; 350mm/13.7"

◼ Diametri maksimal i rrjetit: 400mm/15,75”; 600mm/23,6”

◻ I përshtatshëm për prerje me lazer, fletë metalike, kasetë

Cilat janë përfitimet e prerjes me lazer për reklama dhe dhurata?

Pse MimoWork?

MimoWorkSistemi Smart Visiongaranton njohjen e saktë të kontureve dhe efektin e saktë të prerjes së modelit

E avancuaropsionet e lazeritdhe të personalizuaratavolina punee bëjnë përpunimin fleksibël dhe të përshtatshëm

I specializuar dhe i vëmendshëmshërbim lazerofrojnë garanci të besueshme për prodhimin e klientëve

Rrezja e imët lazer dhe sistemi i kontrollit dixhital krijojnë delikate dhe të ndërlikuaragdhendje me lazerdetajet

Materiale të sheshta dhe të paprekura pa thyerje dhe thërrmim për shkak të përpunimit pa kontakt me lazer

Trajtimi termik me lazer është në gjendje të mbyllë skajin në mënyrë që skajet të lëmuara pa u fërkuar

Nuk ka fiksim materialesh falë tryezës së punës me vakum MimoWork

Indeksi i shpejtë për materialet

Shikoni materialet e mëposhtme për informacion të detajuar:akrilik, druri, MDF, kompensatë, letër, plastike, xhami, lëkurë, fletë metalike, film, pëlhurë, pëlhurë sublimimi, poliestër, ndjerë, shkumë, pelushi, gurie kështu me radhë.

Ne kemi projektuar makina prerëse lazer për dhjetëra klientë
Shtoni veten në listë!


Na dërgoni mesazhin tuaj:

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni